Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z Polityką plików cookies.
Produkty Menu

Jak to działa

Brak składników odżywczych niezbędnych do zdrowego wzrostu włosów powoduje wypadanie włosów. Białka, witaminy i minerały są budulcem zdrowych włosów. Drastyczna dieta, odżywianie zawierające zbyt mało witamin i minerałów, niedobór żelaza, nadmierne spożycie soli i cukru, niedobór jodu i wynikający z niego niedoczynność tarczycy, brak witamin A, B, biotyny i uboga w białko dieta sprawiają, że włosy stają się cieńsze i rozpoczyna się wypadanie włosów. Ponadto zaburzenia lękowe i stres także znacznie przyczyniają się do utraty włosów.

1. PROBLEM: DZISIEJSZY PRZYSPIESZONY STYL ŻYCIA

Łącznym efektem farbowania włosów, pysznych fast foodów, stresu, pracy i imprezowania jest to, że Twoje włosy tracą swoje naturalne piękno, stają się łamliwe i matowe, co wpływa także na Twoje szczęście.

2. ROZWIĄZANIE: WITAMINA NA WŁOSY HAIRBUNNY

Stworzyliśmy dla Ciebie smaczną witaminę na włosy w formie żelek w kształcie zajączka o smaku jagodowym, zawierającym 15 rodzajów witamin , aby Twoje włosy były znów zdrowe i piękne od nasady po końcówki. Ponieważ wierzymy, że zdrowe, pięknie błyszczące włosy zapewniają pewność i szczęście w codziennym życiu.

3. REZULTAT: PONOWNIE BŁYSZCZĄCE ZDROWE GĘSTE WŁOSY

Rezultatem będziesz Ty sama! Znowu będziesz miała błyszczące gęste włosy, które nie będą łamliwe i będą szybko rosnąć. Czy zdrowe, piękne włosy są wystarczające do tego, abyś była szczęśliwa i pewna siebie?! TAK...

Od kiedy zauważysz zmianę?

Do integracji witamin do Twojego organizmu i wywarcia korzystnego wpływu niezbędny jest czas, dlatego musisz być cierplowa w ciągu pierwszych kilku tygodni, ale może się zdarzyć, że już po pierwszym myciu włosów możesz poczuć lekką zmianę dzięki przyjmowaniu witamin HairBunny. Ponieważ zmiana wymaga czasu, zalecamy przyjmowanie witamin na włosy HairBunny przez okres co najmniej 3 miesięcy.

 

Po 2 tygodniach Twoje włosy będą bardziej lśniące, gęstsze, Twoja skóra będzie bardziej nawilżona i odżywiona.
Po 1 miesiącu Twoje włosy zaczną szybciej rosnąć i ich stan będzie jeszcze lepszy.
Po 2 miesiącach Twoje włosy będą rosły jeszcze szybciej. Ich tekstura będzie bardziej gęsta i silniejsza, a wypadanie włosów ustanie.
Po 3 miesiącach+ Stan Twoich włosów się ustabilizuje, będą szybciej i bardziej zdrowo rosły, nie będą się łamać i wypadać.